|  | 
        
    Gerookte Kip Met Guacemole En Cashewnootjes | Algemeen Bereidingstijd: 0-10 minuten
 Maaltijdgang: Voorgerecht / Voorgerecht
 Soort keuken: Internationale keuken
 Techniek:
 Aantal personen: 4 personen
 
 Ingredienten:
 Gerookte kipfilet,
 diverse slasoorten,
 frambozen,
 azijn,
 olijfolie,
 peper en zout,
 zeer rijpe avocado?s,
 tomaat,
 knoflook,
 ui,
 limoensap,
 tabasco &
 gezoute cashewnootjes
 
 Voorbereiding:
 De kipfilet moet in de lengte in dunne plakken worden gesneden, bij voorkeur met een snijmachine. Heb je die niet (en die kans is groot) gebruik dan in ieder geval een scherp mes.
 
 De dressing:
 Meng de frambozencoulis (frambozen pureren en inkoken) met de azijn en olijfolie en breng op smaak met peper en zout.
 
 De guacemole:
 Schil en ontpit een avocado en snijd deze in grove stukken. Bewaar de pit. Snijd een tomaatje, een halve ui en een teentje knofl
 
 Bereidingswijze:
 De opmaak:
 
 Leg aan de kop van het bord de slasoorten. Bijvoorbeeld een kleinblaadje kropsla gevuld met fijngesneden lollo rosso en rucola. Giet hier wat frambozendressing op. Leg links en rechts drie plakjes gerookte kipfilet in een waaier. Maak met twee eetlepels een mooie ovale bol guacemole en leg deze tussen de waaiers. Strooi wat cashewnootjes over de sla en de guacemole.
 
 
 |  | 
 |