|  | 
        
    Groentesalade Met Amandelen, Amsterdamse Uien En Augurk | Algemeen Bereidingstijd: 10-20 minuten
 Maaltijdgang:  / Salades
 Soort keuken: Nederlandse keuken
 Techniek:
 Aantal personen: 4 personen
 
 Ingredienten:
 - 12 ijsblokjes
 - 500 gram broccoli
 - 100 gram gedopte verse doperwten
 - 2 rode paprika′s
 - 50 gram bruine amandelen
 - 100 gram Kühne Amsterdamse uien + 4 eetlepels inmaakvocht
 - 8 Kühne Augurken + 4 eetlepels inmaakvocht
 - 4 eetlepels olijfolie extra vierge
 
 Voorbereiding:
 
 
 Bereidingswijze:
 Breng een pan water aan de kook en zet een bak koud water met ijsblokjes klaar.
 
 Verdeel de broccoli in kleine roosjes en kook ze in 5 min. beetgaar. Haal ze uit de pan met een schuimspaan en doe ze in de bak met ijswater.
 
 Doe vervolgens de doperwten in het kokende water en haal ze er na 4 minuten uit met de schuimspaan. Laat ze eveneens afkoelen in het ijswater.
 
 Snijd ondertussen de paprika′s in stukjes, hak de amandelen grof, halveer de Amsterdamse uien en snijd de augurken in blokjes.
 
 Laat de broccoli en erwten goed uitlekken in een zeef en meng met de paprika, Amsterdamse uien en augurkenblokjes.
 
 Verdeel de salade over 4 diepe borden. Sprenkel over elk bord een lepel vocht uit de pot Amsterdamse uien, een lepel vocht uit de pot augurken en een lepel olijfolie. Verdeel de amandelen erover en bestrooi met zout en peper uit de molen.
 
 
 |  | 
 |