|
Portugese Visschotel
Algemeen
Bereidingstijd: 30-60 minuten
Maaltijdgang: Bijgerecht /
Soort keuken: Portugese keuken
Techniek:
Aantal personen: 3 personen
Ingredienten: 2 uien, 1a2 teentjes knoflook,20 gr. boter, 2-3 safraandraadjes(of een mespuntje koenijt), 1 blik gepelde tomaten,300-400 gr. kabeljauw filet, peper en zout, 150 gr. belegen kaas in blokjes, 3 el. panneermeel, 1citroen, 2 el. groene olijven.
Voorbereiding: Laat de kabeljauw filet ontdooien. Verwarm de oven voor op 175?C.Vet de ovenschaal in. Pel de ui en de knoflook en hak ze fijn. Snijd de tomaten in stukjes, en vang het vocht op in de ingevette ovenschaal.
Bereidingswijze: Verhit de boter in de pan en bak hierin de ui, knoflook en de safraandraadjes. Roer de helft van het uimengsel door de het tomatenvocht.Dep de visfilet een beetje droog met keukenpapier en lerdeel de stukken in de ovenschaal. Bestrooi het met wat zout en peper. Vermeng de tomaat met de kaasblokjes en de andere helft van het uimengsel, panneermeel, peper en zout. Verdeel het mengsel over de vis en lat het geheel in ? 25 min gaar worden
|
|
|