|
Neger In Z'n Hemd
Algemeen
Bereidingstijd: 20-30 minuten
Maaltijdgang: Nagerecht /
Soort keuken: Belgische keuken
Techniek:
Aantal personen: 8 personen
Ingredienten: 300 gr. Boudoirkoekjes, 5 repen melkchocolade Cote d′Or, 100 gr boter, 100 gr bloemsuiker, 4 eiren, slagroom
Voorbereiding: In de bakvorm de volledige bodem beleggen met boudoirs, daarna de zijkanten met rechtopstaande (van elk koekje een schuin stukje afsnijden) boudoirs.
Bereidingswijze: De chocolade in een kom au bain-marie laten smelten. Daarna de boter bijvoegen en goed kloppen (mixer met kloppers). Vervolgens de bloemsuiker en de eierdooiers - steeds blijven kloppen.
Het eiwit stijf kloppen en onder voortdurend kloppen erbij voegen. De creme in de bakvorm, op de koekjes gieten, afwisseld een laagje koekjes, creme, ... eindigen met de creme (nogmaal zijn er 3 lagen van elk !)
In de koelkast alles laten opstijven.
|
|
|