| 
        
         | 
                
    
        
    Falafel 2 
    
     
                     
                             
                             Algemeen 
                          Bereidingstijd: 20-30 minuten 
                          Maaltijdgang:  / Lunch/Brunch 
                          Soort keuken: Arabische keuken 
                          Techniek:  
                          Aantal personen: 4 personen
  
                          Ingredienten: 1 groot blik kikkererwten of gedroogde erwten die een nacht geweekt zijn en daarna gaar gekookt zijn, 1 ui, 2 teentjes knoflook, wat oud brood of paneermeel, half bosje peterselie en een half bosje koriander, 1 tl cayennepeper, 1tl zout, 1 tl zwarte peper, 1 tl komijn, 4 el bloem, 50 ml water, olie om in te frituren.
  Voorbereiding:  De kikkererwten in de keukenmachine doen en malen tot een dikke pasta. Alle verse kruiden en de ui en knoflook malen in de machine. Meng alles bij elkaar en doe dan het bloem erbij. Daarna doe je het oude brood of paneermeel erbij. Als het te droog is doe je het water erbij.
  
                          Bereidingswijze:  Let wel op dat de pasta dik genoeg is om balletjes te draaien. Als je de balletjes draait haal ze dan door de paneermeel en druk ze iets plat zodat ze het voormaat van een miniburger krijgen. Nu zijn ze klaar om in de hete olie te bakken tot ze goudbruin zijn. 
                                 
                         
                     
         
        
                     
        
                      | 
        
                     
                         
                           |   
     
                 |